Autorizovaný prodejce

3 Holosun novinky, které stojí za vaši pozornost

Od loňské výstavy IWA 2018 jsme netrpělivě čekali na novinky od Holosunu. Seznamte se s novými modely HS512C/T, HS403R, HS503R a pistolovým laserem LS111 RED/GREEN. Na co se u těchto zařízení můžete těšit?

Bytelná konstrukce kolimátoru HS512C/T

Osobně na kolimátor HS512C/T čekám jako na smilování a mám opravdu velká očekávání. Obrovskou předností je opravdu bytelná konstrukce. Pokud se na tento kolimátor podíváte pozorně, uvidíte až nápadnou podobnost s modelem 510C. Výhodou modelu 512C/T je bezproblémové použití zvětšovacího modelu.

TIP: Všechny produkty Holosun jsou kompatibilní s montáží Picatinny/Weaver.

Model 403R a 503R s reostatovým voličem intensity osvětlení osnovy

Další novinkou je řada HS403R a HS503R. Rozdíl mezi těmito je v přepínatelné osnově. Model 403B nabízí pouze tečku 2 MOA. 503R nabídne volitelný obrazec 65 MOA/2 MOA.

Jistě si povšimnete ciferníku na víku baterie. Nová řada R míří na klasické kolimátory s reostatovým voličem intensity osvětlení osnovy. Obrazec není přepínán pomocí tlačítek, ale za pomocí přepínatelného odporu. Tento model si oblíbí všichni, kteří mají rádi jednoduchost.

Inovovaný pistolový laser LS111G/R/IR

Posledním zajímavým modelem je inovovaný pistolový laser LS111G/R/IR, který je k dispozici v červené, zelené nebo infračervené složce světla.

Laser je vyroben z polymeru a lze ovládat pravou i levou rukou. Jeho výkon se pohybuje ve třídě III A. Za velmi slunného počasí je viditelnost zeleného laseru na 15 metrů.

Vyberte si svoji střeleckou výbavu

Poohlížíte se po kolimátoru, puškohledu nebo laserovém zaměřovači? Prohlédněte si naši kompletní nabídku v e-shopu.

Přejděte do e-shopu   ›

Upozornění na nové články v blogu

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články v blogu po dobu max. 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv. Jak vaše údaje chráníme »

Chci vědět víc »

© FoxCam s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby