Autorizovaný prodejce

Holosun SCS CARRY: novinka pro skryté nošení

Řada kolimátorů SCS byla poprvé představena v roce 2022 s modelem SCS MOS, který je exkluzivitou pro GLOCK MOS. Během dvou let se řada SCS rozrostla o více než 10 modelů kolimátorů. Poslední novinkou je dnes recenzovaný SCS CARRY.

Podobnost s dalším kolimátorem

Kolimátor Holosun SCS CARRY je velmi podobný modelu EPS CARRY. Proto dnes porovnáme právě tyto dva kolimátory.

Oba kolimátory:

  • jsou stejně široké i dlouhé,
  • mají stejný footprint
  • a ve většině případů budou instalovány na subkompaktní pistole Hellcat H11, GLOCK 43,48, atd.

Pokud posadíte SCS CARRY na Glock 17, budete mile překvapeni, jak krásně a decentně na zbraní sedí.

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEK: Jaký kolimátor zvolit na každodenní použití

EPS CARRY, nebo SCS CARRY?

To je velmi zajímavá otázka. Nicméně existuje jednoduchá odpověď. SCS CARRY má za mě lepší design a prostě mě táhne více. Ale aby to nebylo tak jednoduché, musíme se na to podívat hlouběji.

SCS CARRY není obyčejný kolimátor

O řadě SCS jsme toho napsali dost, nicméně můžete si udělat obrázek sami.

SCS CARRY je kolimátor, který sám zreguluje intenzitu podle světelných podmínek. Jednoduše tasíte zbraň a střílíte. O nastavení intenzity jasu se stará sám kolimátor. Vše je tedy extrémně jednoduché. Řada SCS používá dobíjecí baterii, která je integrovaná zespod do těla kolimátoru a je vyměnitelná.

Solární panel dobíjí tuto baterii a čistě na uloženou energii dokáže kolimátor spát v trezoru více než rok. Po roce kolimátor vyndáte a budete s ním schopni operovat několik dní v kuse. Poté může jít kolimátor zase na rok do trezoru a bude opět fungovat. Spotřeba energie je ve tmě tak malá, že prakticky kolimátor nic neodebírá.

Pro zapnutí/vypnutí a změnu obrazce slouží jedno tlačítko. Tlačítko je dostatečně velké a lze dobře aktivovat například palcem.

K dispozici je tečka 2 MOA, obrazec 32MOA s tečkou 2 MOA a obrazec 32MOA. Kolimátor osnovu reguluje automaticky a v případě nevyhovujícího jasu lze automatiku kolimátoru přetížit krátkým stiskem tlačítka. Kolimátor skokově zesílí intenzitu.

V jednoduchosti je síla

Nehledáte řešení se super vychytávkami? Neřešíte design? Potom je jasný vítěz EPS CARRY, u kterého můžete kdykoli vyměnit baterii a vše si zde prostě nastavíte přes ovládací tlačítko + a -. Je to zkrátka oldschoolová záležitost.

Vyberte si v našem e-shopu

Oba zmíněné kolimátory najdete v našem e-shopu. Neváhejte si je proto prohlédnout, přečíst si podrobnější informace a vybrat si mezi nimi svého favorita.

Upozornění na nové články v blogu

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články v blogu po dobu max. 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv. Jak vaše údaje chráníme »

Chci vědět víc »

© FoxCam s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby