SLEVA 10 % na plně digitální zaměřovač DRS NVision s kódem DRSNV (použijte v pokladně). Jen do konce května!

Autorizovaný prodejce

Co všechno nabízí nový HOLOSUN 507COMP

Kolimátor HOLOSUN 507COMP patří mezi nové modely roku 2023. Kolimátor 507COMP bude dostupný v základní řadě Classic s označením HS507COMP i v produktové řadě Elite s označením HE507COMP Green. Na co se můžete těšit?

Charakteristika kolimátoru

Kolimátor je předně situován na competition pistole a pro použití na dlouhých zbraních. Jeho rozměry činí 4,57 × 3,3 × 3,3 cm při rozměrech skla 2,79 × 2,2 cm. Ano, sklo má stejné rozměry jako puškový AEMS. V porovnání s EPS, které je určeno na skryté nošení s rozměry těla 4,11 × 2,71 × 2,41 cm a rozměry skla 1,95 × 1,47 cm, je zde citelný rozdíl v rozměrech.

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEK: Novinky Holosun pro rok 2023

CRS (competition reticle system) comptetition systém osnovy

HOLOSUN je velmi inovativní a pro závodní střelce vyvinul nový systém přepínatelné osnovy. Osnova nabízí tečku 2 MOA. Dále je k dispozici 8, 20, 32MOA kroužek + kombinace s tečkou 2 MOA. Střelec si může vybírat, která z možností mu bude při jeho disciplíně nejvíce vyhovovat.

Instlace s pomocí RMR footprintu

HOLOSUN aktuálně používá 3 platformy pro instalaci pistolových kolimátorů. 507COMP využívá „starý“ osvědčený RMR systém, který je dostupný pro každou FULLsize pistoli a neměl by být problém RMR destičku k dané zbrani přímo zakoupit.

Instalace na rail Picatinny/Weaver

Pomocí montážní destičky bude možné kolimátor instalovat na cokoliv, co disponuje railem Picatinny/Weaver.

Dostupnost a cena

Kolimátor bude dostupný od května 2023. Cena varianty Classic bude činit 11 390 Kč, za verzi Elite zaplatíte 12 990 Kč. Předprodej s promo cenou bude spuštěn co nevidět. Nezapomeňte nás proto sledovat.

Upozornění na nové články v blogu

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články v blogu po dobu max. 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv. Jak vaše údaje chráníme »

Chci vědět víc »

© FoxCam s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby