Autorizovaný prodejce

Holosun novinky pro rok 2022

Na trhu byste jen těžko hledali výrobce kolimátorů, který by přinášel téměř každoročně novinky, jako je tomu u značky HOLOSUN. Letos tomu není jinak. Protože stále roste trend po kolimátorových zaměřovačích na pistole, přinesl nám HOLOSUN velmi zajímavé novinky. 

EPS and EPS CARRY

  • EPS verze je určena pro fullsize zbraně s klasickou šířkou závěru (pravý kolimátor na obrázku).
  • EPS CARRY je určena pro populární kompaktní SLIM zbraně (levý kolimátor na obrázku). 

Kolimátor bude vyráběn ve dvou barvách, zelené a červené, vždy s tečkou 6 MOA. Uzavřená konstrukce přináší maximální odolnost při zachování malých rozměrů: váha dosahuje pouze 40,5 g, obrazovka má rozměry 1,6 × 2,28 cm. Potěší asférické sklo, které nedeformuje zobrazení, zejména v rozích. 

Footprint, základna kolimátorů, je stejná, jako je tomu u modelů HS nebo HE 407/507K. Platí tedy stejná pravidla pro montáž. Pokud chcete kolimátor instalovat na RMSc zbraň, je nutné použít odpovídající destičku.

V naší nabídce naleznete destičku, díky které je možná instalace na jakoukoliv zbraň, jež je z výroby připravena na montáž kolimátorů RMSc. Na své si přijdou uživatelé Glocků MOS a CZ-P-10 OR, pro které jsou k mání také montážní destičky. Řešení lze nalézt pro každou zbraň, jen je třeba najít odpovídající destičku.

Kolimátor bude vyráběn zhruba od dubna. V naší CZ a SK distribuci jej naleznete od konce dubna nebo začátkem května

SCS –⁠ specialita pro glockaře

HOLOSUN dále připravil specialitku pro glockaře a to hned ledajakou. SCS (Solar Charging Sight), tedy kolimátor napájený ze solárního panelu, implementuje novou technologii, která ke svému provozu nepotřebuje vkládat baterii. LED dioda, jež emituje obraz, má velmi nízký odběr proudu (microAmpéry). Solární panel dobíjí interní kapacitátor, který je v případě nedostatku osvětlení schopen kolimátor napájet určitý čas (dle předpokladů desítky hodin). 

Převratný je i systém pro nastavení osvětlení osnovy. Tento systém totiž monitoruje dopadající světlo na solární panel a využívá ještě jiný systém pro měření osvětlení. Kolimátor by měl ve výsledku správně nastavit intenzitu, i když budete například střílet ze tmy do světla. Dokonce by měl správně nastavit osnovu i v případě, že budete používat osvětlení. 

K dispozici bude opět červená i zelená barva diody s přepínatelným obrazcem tečky 2 MOA a 32 MOA kroužek. 

Jak jsme psali výše, jedná se o kolimátor čiště pro GLOCK MOS. Instalovat se bude přímo do závěru bez použití podložky. Profil kolimátoru je tak nízký, že v žádném případě nebude zakrývat pevná mířidla.

V dalším článku se podíváme na přepracované lasery nové řady RML a ořezaný AEMS s názvem AEMS CORE, který je dle nás nejlepší volbou na dlouhé zbraně. 

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEKSouboj nejlepších kolimátorů Holosunu: kdo vyhrál?

Pořiďte si nové vybavení

Prohlédněte si aktuální nabídku v našem e-shopu a pořiďte si kolimátor, puškohled nebo laserový zaměřovač. Díky tomuto vybavení se budete moct zlepšit ve střelbě.

Upozornění na nové články v blogu

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články v blogu po dobu max. 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv. Jak vaše údaje chráníme »

Chci vědět víc »

© FoxCam s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby