Autorizovaný prodejce

Holosun přichází s novými produkty pro rok 2020. Na co se můžete těšit?

Holosun v nedávné době představil nové produkty pro rok 2020. V nabídce se nově objevuje například cenově výhodný set kolimátoru a zvětšovacího modulu, se kterým ušetříte 3 000 Kč. Těšit se můžete také na úplně první uzavřený mini kolimátor a mnoho dalšího.

Cenově výhodný set: kolimátor HS510C + zvětšovací modul HM3X

Velmi zajímavý SET, který v první řadě ocení vyznavači taktické střelby, a také lovci. HOLOSUN nabízí kombinaci populárního otevřeného kolimátoru HS510C v praktickém robustním ABS kufříku, spolu se zvětšovacím modulem HOLOSUN HM3X.

Tento SET je cenově zvýhodněný, díky čemuž můžete ušetřit nemalou částku. Konkrétně něco málo přes 3 000 Kč, což se rozhodně vyplatí.

Součástí balení je navíc spacer pod kolimátor k dosažení výšky 1/3 co-witness (tečka nad výklopnými mířidly) v ceně. 

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEK: Jaký je rozdíl mezi řadou Holosun Classic a Elite?

První uzavřený mini kolimátor HE509T

HE509T je dlouho očekávaný model určený pro krátké i dlouhé zbraně, který můžete zakoupit ve variantě červené a zelené barvy řady ELITE.

Jak lze vidět na obrázku, kolimátor nabízí uzavřenou a velmi bytelnou konstrukci vyrobenou z titanu. K dispozici jsou veškeré vychytávky, které HOLOSUN nabízí, jako je:

  • automatické vypínání a zapínání,
  • regulace
  • a napájení solárním panelem.

Díky uzavřené konstrukci navíc kolimátor nabízí velmi dobrou viditelnost zaměřovací osnovy

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEK: Podrobný průvodce výběrem kolimátoru: Jaký typ si vybrat?

Co můžete ještě očekávat?

V dohledné době dorazí kolimátor HS407CO V2, který bude nabízet nový obrazec o velikosti 8 MOA. Kolimátor je podobný modelu HS407K s velikostí tečky 6 MOA.

Tyto nové modely jsou určeny vyloženě pro krátké zbraně a tedy střelbu na kratší vzdálenosti. Výhodou je velmi rychlá orientace s rychlým zamířením. 

Prohlédněte si novinky v našem e-shopu

Pokud chcete o Holosun novinkách zjistit více, prohlédněte si je v našem e-shopu a vyberte si zařízení, které vám bude nejvíce vyhovovat.

Přejděte do e-shopu   ›

Upozornění na nové články v blogu

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články v blogu po dobu max. 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv. Jak vaše údaje chráníme »

Chci vědět víc »

© FoxCam s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby