Autorizovaný prodejce

Kolimátor Holosun AEMS: čím vším zaujme na první pohled?

Pod označením AEMS se skrývá zbrusu nový kolimátor z dílny Holosun. Jedná se přitom o pokročilý uzavřený mikro kolimátor, který má rozhodně co nabídnout. Zjistěte více. 

První dojem z kolimátoru Holosun AEMS

Na první pohled kolimátor ihned zaujme designem. Uzavřený koncept je robustní a velmi odolný proti znečištění. Díky odklopným krytkám můžete kolimátor vymáchat v blátě, a pak jednoduše krytky odklopit a máte čistou optiku. Pokud nejsou krytky znečištěné, lze mířit i skrze ně, jsou totiž transparentní

Nízká hmotnost, velmi malé rozměry, přitom ale nadstandardně velké pole záběru. Tuto větu si můžete přečítat neustále dokola. Dává to smysl, prostě je to hodně malé a lehké, přitom FOV je velký. Jenže pokud byste kolimátor porovnali například s klasickým micro kolimátorem s optikou 20 mm, nebudete tomu věřit a neustále si říkat, jak se jim mohlo tohle podařit. 

AEMS nabízí všechny technologie HOLOSUN

Tento kolimátor patří do nejvyššího segmentu značky HOLOSUN. Nalezneme zde solární panel, automatické vypnutí a probuzení pohybem. Osnovu lze přepínat mezi: tečkou 2 MOA, tečkou + obrazcem 65 MOA nebo lze zvolit pouze obrazec 65 MOA.

Tělo je vyrobeno ze slitiny AL 7075 a ošetřeno tvrdým eloxem. Kolimátor se ovládá pomocí dvou tlačítek, které naleznete na levém boku a jsou dostatečně velká i pro ovládání v rukavici. 

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEKPrůvodce výběrem kolimátorů: jaký model zvolit, aby vám maximálně vyhovoval?

Osnova je ostrá bez deformací

Jak už to u značky HOLOSUN bývá, osnova je silnou stránkou těchto kolimátorů. Pokud si kolimátor správně nastavíte proti okolním světelným podmínkám, uvidíte krásnou, zřetelnou a ostrou osnovu. Kolimátor nabízí 12 úrovní intenzity osvětlení. První dvě jsou určeny pro noční vidění. Zde nemáme co vytknout. Osnova zůstává stejně kvalitní i při použití zvětšovacího modulu.

Osnovu lze přepínat mezi třemi režimy:

  • Tečka 2 MOA
  • Tečka 2 MOA + 65 MOA obrazec
  • Obrazec 65 MOA

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEKPrestižní Holosun kolimátory: Z jakých modelů můžete vybírat?

AEMS a výška montáže

Hodně lidí se nás dotazuje, jak to bude s montáží. V balení nalezneme montáž lower 1/3 co witness  (1,63“), střed optiky je 4,25 cm nad railem. 

Model AEMS používá nový footprint a v současné době neexistuje žádná jiná montáž, která by šla použít. HOLOSUN ale potvrdil, že již pracují na alternativách v podobě nižších montáží s rychloupínáním. 

Kolimátor AEMS lze nyní zakoupit s úsporou 3 000 Kč za zvýhodněnou PROMO cenu 11 900 Kč. 

Přejděte do e-shopu   ›

Upozornění na nové články v blogu

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články v blogu po dobu max. 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv. Jak vaše údaje chráníme »

Chci vědět víc »

© FoxCam s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby