SLEVA 10 % na plně digitální zaměřovač DRS NVision s kódem DRSNV (použijte v pokladně). Jen do konce května!

Autorizovaný prodejce

Kolimátor Holosun SCS: co nabízí a v čem vyniká?

Výroba nových modelů Holosun pro rok 2022 je na spadnutí. Nové kusy ve větším množství očekáváme koncem března 2022. Jednou z novinek je kolimátor Holosun SCS. 

Kolimátor SCS pro Glocky

Na internetu lze nalézt spoustu informací ale i dezinformací. Zatím víme, že tento kolimátor bude na začátku kompatibilní pouze s Glocky MOS. Později se přidají také P10, HK, S&W a ostatní verze. Podle předpokladů to vypadá, že nebudou existovat redukce, tedy montážní destičky. Ale že vždy půjde o originální footprint pro danou zbraň.

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEKHolosun novinky pro rok 2022

Propracovaný systém pro regulaci záměrné osnovy

Holosun tvrdí, že SCS má sofistikovaný systém pro regulaci záměrné osnovy. Tento systém pracuje se třemi senzory. Dva by měly být umístěny na vrchní straně, třetí přímo na čipu LED diody, který dokáže měřit osvětlení před kolimátorem.

Do jaké vzdálenosti senzor(y) pracují, zatím nevíme. Nicméně Holosun tvrdí, že tato technologie nemusí zaručit vždy perfektní výsledek. Tuto technologii se však snažili co nejvíce přizpůsobit běžným situacím. Ne nadarmo někteří zahraniční recenzenti označili tuto optiku za nejsofistikovanější na trhu. 

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEKSouboj nejlepších kolimátorů Holosunu: kdo vyhrál?

Brzy vám prozradíme víc

První vzorky kolimátoru bychom teoreticky mohli otestovat za velmi krátkou dobu. Poté budeme schopni zjistit, co přesně se vlastně Holosunu podařilo či nepodařilo.

Pořiďte si nové vybavení

V našem e-shopu najdete spoustu kvalitních kolimátorů, laserových zaměřovačů a puškohledů. Pokud přemýšlíte nad jejich pořízením, rozhodně neváhejte omrknout naši nabídku.

Upozornění na nové články v blogu

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články v blogu po dobu max. 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv. Jak vaše údaje chráníme »

Chci vědět víc »

© FoxCam s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby