SLEVA 10 % na plně digitální zaměřovač DRS NVision s kódem DRSNV (použijte v pokladně). Jen do konce května!

Autorizovaný prodejce

Nejlepší kolimátor pro Glock? Rozhodně SCS MOS GR

Pokud vlastníte GLOCK MOS a hodláte si pořídit kolimátor, hodně vám to usnadníme. Nic lepšího, než je SCS série, pro Glocka totiž nenajdete. Zjistěte o tomto kolimátoru více. 

S čím jej lze zkombinovat?

Pokud vlastníte GLOCK 43 nebo 48, nemusíte číst dál. Bohužel tento kolimátor není určen pro tyto subkompakty. Glock 19 je s SCS plně kompatibilní.

SCS série je na trhu od dubna letošního roku a těší se velké popularitě. Často se nás přitom ptáte na několik otázek, které se tohoto kolimátoru týkají. A my jsme se rozhodli vám na ty nejčastější odpovědět.

Vydrží kolimátor při střelbě v kryté střelnici?

Kolimátor je velmi úsporný a odebírá proud řádově v jednotkách µA při zobrazení tečky a obrazce. To je režim, kdy má kolimátor největší odběr a vydrží řádově přes 10 000 hodin.

Nabíjí solární panel baterii?

Solární panel montovaný do modelu SCS je nové generace a je schopen během jedné hodiny uložit do baterie ML1220 kapacitu 100 µAh. Teoreticky vám jedna hodina provozu kolimátoru ve venkovních podmínkách stačí na 83 hodin provozu z baterie. Plně nabitá baterie potom odpovídá přes 15 000 hodin provozu při režimu tečky a obrazce (režim, který nejvíce vybíjí baterii).

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEKOtestovali jsme specialitku SCS pro Glocky. Jak dopadla?

Jak funguje automatická korekce osvětlení bodu?

Zde bychom zmínili jediné: dokonale. SCS využívá pokročilé LED technologie rozpoznávající intenzitu osvětlení, která je před vámi. Je zde určitý typ snímače osvětlení. Pokud tedy stojíte na střeleckém místě v přítmí a míříte ven, kolimátor bude schopen regulovat osnovu velmi dobře. HOLOSUN tvrdí, že se jim podařilo vyřešit téměř každou situaci.

Budu vidět na pevná mířidla zbraně?

Ano, SCS MOS je vyráběn právě pro GLOCKY tak, aby viditelnost mířidel byla zachována a kolimátor šel instalovat na zbraň bez dalších destiček a kopíroval rovinu závěru zbraně. SCS je zkrátka ušitý na míru přímo pro GLOCKY.

Upozornění na nové články v blogu

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články v blogu po dobu max. 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv. Jak vaše údaje chráníme »

Chci vědět víc »

© FoxCam s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby