Autorizovaný prodejce

Novinka: Kolimátor Holosun HE508T pro pistole

HE508T je nový pistolový kolimátor značky Holosun, který vychází z ověřené řady HE507C. Rozdílů nenalezneme mnoho. HE508T má stejné rozměry a využívá stejnou elektroniku. Jeden rozdíl je však zásadní – a to v použitém materiálu.

Provedení z odolného titanu

Při výrobě je použito zcela odlišného materiálu. A to titanu, který nabízí ty nejlepší vlastnosti a je přitom velmi lehký. Kolimátor lze využít na:

  • pistolích,
  • brokovnicích,
  • nebo útočných puškách.

V balení nalezneme montáž pro weaver, která se hodí, pokud budeme kolimátor osazovat na rail na útočné pušce nebo jiné zbrani disponující railem.

Instalace na pistoli je složitější

Pokud budete kolimátor instalovat na pistoli, je situace o trochu složitější. Jestliže máte pistoli připravenou pro montáž kolimátoru, je vyhráno.

Jestliže používáte například Glock 19, budete potřebovat RMR adaptér (označovaný také jako plate nebo tyto montáže můžete nalézt pod překladem pistolová montáž).

Rozměry montáže HOLOSUNU jsou totožné s kolimátory Trijicon. Stačí tedy zakoupit RMR adaptér pro GLOCK kompatibilní s Trijicon kolimátory a máte vyhráno.

Tečka o velikosti 2 MOA

Kolimátor HE508T disponuje tečkou o velikosti 2 MOAobrazcem 32 MOA. Obrazec lze vypnout a používat pouze tečku nebo obrazec 32 MOA. Kolimátor je standardně vybaven solárním panelem pro automatickou regulaci jasu. Nechybí zde ani funkce automatického vypínání a zapínání.

Objednejte si kolimátor v našem e-shopu

Chcete si popisovaný kolimátor pořídit? Přejděte do našeho e-shopu. Nebo si z rozsáhlé nabídky vyberte model, který vám bude stoprocentně vyhovovat.

Vstupte do e-shopu   ›

Upozornění na nové články v blogu

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články v blogu po dobu max. 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv. Jak vaše údaje chráníme »

Chci vědět víc »

© FoxCam s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby