Autorizovaný prodejce

Novinky Holosun pro rok 2023

Holosun představil řadu zajímavých novinek, kterých se dočkáme v roce 2023. Těšit se můžete na vybavení pro noční vidění a termovize, ale i zbrusu novou řadu kolimátorů SCRS. 

Vybavení pro noční vidění a termovize

Na letošní výstavě SHOTshow 2023 v Las Vegas HOLOSUN tradičně odprezentoval novinky, které se postupem roku 2023 objeví i v naší nabídce. Nejvíce očekávané jsou produkty nočního vidění a termovize. Pojďme si je stručně představit.

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEK: Nejlepší kolimátor pro Glock? Rozhodně SCS MOS GR

Zaměřovač s nočním viděním

DRS-NV (digitální reflexní zaměřovač – nočního vidění). Jedná se o kombinaci klasického kolimátoru a nočního vidění s optickým senzorem 1024 × 768 bodů při 60 FPS. Zařízení nabízí 8× digitální zoom a je napájeno baterií 18350. V nabídce bude i PRO verze, která bude mít kvalitnější čip a poskytne kvalitnější, tedy čistější obraz. 

Zaměřovač s termovizí

Druhým zařízením je DRS-TH (digitální reflexní zaměřovač – termovizní vidění). Přístroj nabídne 5 palet (režimů) vykreslení scény. Opět bude v nabídce PRO model, který nabídne o 33 % vyšší rozlišení jádra termovize. 

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEK: Proč si pořídit nejnovější kolimátory Holosun EPS

Zbrusu nová řada kolimátorů SCRS

Dalším zajímavým produktem je nová řada SCRS, tedy solárně napájené puškové kolimátory. Kolimátor vychází z dobře známé řady SCS, která se mimochodem letos rozroste o další modely pro více zbraní. 

Nový SCRS nabídne velmi kompaktní rozměry a bude disponovat stejným footprintem, jako má model HE509T. Právě pro tento footprint existuje velmi mnoho řešení a neměl by být problém kolimátor na zbraň osadit. V prodeji budou minimálně dvě verze. S tečkou 2 MOA a MRS (přepínatelným systémem osnov). 

SCRS bude k dostání nejdříve v červnu s cenou kolem 10 000 Kč. Montáž na obrázku je zatím prototyp a HOLOSUN na ní jistě ještě zapracuje.

Prohlédněte si aktuální nabídku kolimátorů

Navštivte náš e-shop a prohlédněte si širokou nabídku kolimátorů, puškohledů a laserových zaměřovačů. A najděte mezi nimi svého favorita. 

Upozornění na nové články v blogu

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články v blogu po dobu max. 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv. Jak vaše údaje chráníme »

Chci vědět víc »

© FoxCam s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby