Autorizovaný prodejce

Pistolové kolimátory pro skryté nošení: jak je správně osadit?

Kolimátor vám pomůže zlepšit vaši střelbu. Zjistěte více o pistolových kolimátorech pro skryté nošení a přečtěte si, jak je správně osadit.

Na jaké zbraně je můžete osadit?

Nedávno uvedené, malé, pistolové kolimátory pro skryté nošení se těší velké oblibě. Tyto kolimátory lze osadit na zbraně OR (optics ready), které mají z výroby na závěru přípravu pro kolimátor. 

Co k osazení potřebujete?

Abyste mohli kolimátor od HOLOSUNU osadit, potřebujete montážní destičku podle výrobce a modelu pistole. HOLOSUN je do jisté míry kompatibilní s destičkou pro Shield – RMS, je však nutná malá úprava. 

Vyznačené aretační body je nutné upilovat. Toto řešení není úplně ideální, je však plně a bez problémů funkční.

Druhou variantou je koupit originální destičku od HOLOSUNU, která umožní bezproblémovou montáž.

V současné době lze zakoupit destičku HOLOSUN pro CZ P-10 C OR, Glock MOS a RMR.

Jaký model kolimátoru zvolit?

HS407K

HS407K nabízí osnovu o velikosti tečky 6 MOA, která je vhodná pro zbraně kompaktních rozměrů. Většina uživatelů bude řešit rychlost střelby. Právě to umožní větší tečka.

HS507K

HS507K disponuje tečkou o velikosti 2 MOA s možností kombinace tečky 2 MOA a obrazce 32 MOA. Zde dává smysl osadit kolimátor na competition zbraně, kde budete střílet na více než 20 metrů.

Pokud bude třeba střelby v omezeném prostoru na kratší vzdálenosti, můžete si pomoct zapnutím obrazce, díky kterému se rychleji chytnete a hrubě zamíříte. Obrazec reprezentuje průměr 81 cm/100 m.

Pořiďte si kolimátor i vy

Oba zmíněné kolimátory máme skladem a můžete si je objednat v našem e-shopu. Nebo si vyberte jiný model, který vám bude po všech stránkách vyhovovat.

Přejděte do e-shopu   ›

Upozornění na nové články v blogu

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články v blogu po dobu max. 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv. Jak vaše údaje chráníme »

Chci vědět víc »

© FoxCam s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby