Autorizovaný prodejce

V čem vám pomůže puškohled FOXsight 1-8x FFP

Puškohledy vám pomohou dosáhnout mnohem přesnější střelby. Vyznat se v jejich nabídce však může být pro začátečníky trochu obtížné. V tomto článku vám představíme skvělého zástupce, kterým je puškohled FOXsight 1-8x FFP.

Využití jako kolimátor a puškohled se středně dlouhým dosahem

Puškohled FOXsight 1-8x FFP je konstruován jako variabilní optika v první fokální rovině (FFP) se stupnicí a mechanikou v MRAD. Toto zařízení přitom můžete využít jako kolimátor i puškohled se středně dlouhým dosahem. Pyšní se totiž konstrukcí v FFP záměrného kříže s proměnlivým zvětšením a velikost záměrného kříže se úměrně zvětšuje i zmenšuje.

Se změnou zvětšení v rozsahu 1 až 8x lze s tímto puškohledem střílet na středně dlouhé a dlouhé vzdálenosti. Díky tomu si budete moct naplno užít veškeré benefity odečítání a provádění korekcí prostřednictvím osnovy FOXsight.

Díky odpočtovému kříži v MRAD můžete snadno provádět jednoduché korekce nebo odhady vzdálenosti pomocí vzorečku.

Pečlivě navržená osnova

Osnova tohoto FOXsight puškohledu byla navržena s důrazem na jednoduchost a co největší použitelnost. Osnova je navíc podsvícena a pro její napájení slouží baterie CR2032, která je součástí balení. Vybrat si můžete ze 6 stupňů intenzity.

Taktické komínky rektifikace

Jednotlivé komínky lze u tohoto puškohledu pohodlně ovládat i s rukavicí. Navíc jsou opatřeny pojistkou, kterou jednoduše odjistíte povytažením komínku nahoru.

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEKPrůvodce výběrem kolimátorů: jaký model zvolit, aby vám maximálně vyhovoval?

Ochrana proti vnitřnímu zamlžení

Puškohled je plněný dusíkem, který zabraňuje vnitřnímu zamlžení změnou teplot. Předností je i antireflexní povrchová úprava optiky, která zvyšuje propustnost světla.

Pořiďte si puškohled v našem e-shopu

Puškohled FOXsight 1-8x FFP máme skladem v našem e-shopu a můžete si jej proto pořídit hned teď. Součástí balení je i praktický návod, který vám pomůže s jeho montáží, obsluhou i údržbou.

Upozornění na nové články v blogu

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články v blogu po dobu max. 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv. Jak vaše údaje chráníme »

Chci vědět víc »

© FoxCam s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby