SLEVA 10 % na plně digitální zaměřovač DRS NVision s kódem DRSNV (použijte v pokladně). Jen do konce května!

Autorizovaný prodejce

V čem vynikají nové puškové kolimátory Holosun

Nová řada puškových kolimátorů SCRS je za dveřmi. Pojďte se s nimi blíže seznámit. Už teď napovíme, že si je snadno zamilujete. 

Kdy budou kolimátory dostupné?

Jistě nás budete bombardovat s dotazy na dostupnost. Předem proto avizuji, že předpokládaná dostupnost je koncem dubna. Bližší informace budeme mít co nevidět.

Používají technologii SCS (Solar Charging Sights)

Ti, kteří sledují dění kolem Holosunu a připravovaných novinek pro rok 2023, budou jistě SCRS znát. Tento kolimátor vychází z řady SCS, která byla jako první uvolněna pro pistole Glock a využívá novou technologii extrémně úsporné LED diody, nabíjecí baterie a solárního panelu. V podstatě solární panel nabíjí dobíjecí baterii, která napájí LED diodu s tak malým odběrem, že to prostě skvěle funguje.

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEK: Novinky Holosun pro rok 2023

V čem spočívají přednosti SCRS kolimátoru

Kolimátor disponuje běžným 20mm průměrem klasických micro kolimátorů. Při rozměrech 43,1 × 34,3 × 40,6 mm a váze 70 g lze říci, že je tento kolimátor opravdu kompaktní.

Pro výrobu je použito hliníku 7075 T6 s finishem pomocí anodizace. 

Kolimátor bude k dostání ve 4 modifikacích pouze se zelenou a červenou tečkou o velikosti 2 MOA nebo s MRS (Multiple Reticle System), a to v zelené a červené barvě – tedy s tečkou 2 MOA a kruhem 65 MOA, který budete moci aktivovat/deaktivovat.

Co potěší jistě všechny, je přítomnost manuálního režimu. Kolimátor tedy lze ovládat podle „vašeho oka“ a nastavit potřebný jas bodu. 

HOLOSUN bude standardně kolimátor dodávat na 1/3 cowitness montáži, tj. 1,63“.  Základna nebo-li footprint je stejný s modelem HE509T, pro který v současné době nabízíme i nízké montáže. To znamená, že pokud byste tento kolimátor chtěli osadit na SA-58, přijde vám tato montáž jistě vhod. V poslední řadě je právě pro model HE509T stále více a více montáží třetích stran, mezi kterými lze na trhu vybírat. Jedná se většinou o zahraniční výrobce těchto montáží.

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEK: Kolimátor Holosun SCS: co nabízí a v čem vyniká?

Nenechte si ujít předprodej

Na závěr pro vás máme ještě jednu tajnou informaci. Pro kolimátor SCRS chystáme předprodej, který spustíme kolem poloviny dubna. Nezapomeňte proto náš web průběžně sledovat.

A kolik vlastně budou jednotlivé kolimátory stát? SCRS RD 2 s tečkou 2 MOA se bude cenově pohybovat kolem 7 000 Kč včetně DPH. Dražší provedení SCRS MRS GR se zelenou LED, přepínatelnou osnovou 2 MOA a 65 MOA obrazcem vyjde zhruba na 8 000 Kč s DPH.

Upozornění na nové články v blogu

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články v blogu po dobu max. 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv. Jak vaše údaje chráníme »

Chci vědět víc »

© FoxCam s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby