SLEVA 10 % na plně digitální zaměřovač DRS NVision s kódem DRSNV (použijte v pokladně). Jen do konce května!

Autorizovaný prodejce

Proč si pořídit nejnovější kolimátory Holosun EPS

Holosun v nedávné době na trh uvedl zbrusu nové kolimátory Holosun EPS. Přečtěte si, proč se pro ně rozhodnout a z jakých modelů můžete vybírat. 

Uzavřená konstrukce, nízká základna

Kolimátory Holosun EPS bezpochyby vynikají svou konstrukcí. Ta je uzavřená a dosahuje velmi vysoké odolnosti. Narozdíl od modelu HE509T přitom konstrukce není závislá na proprietární montáží Holosun. 

Dalším charakteristickým prvkem těchto kolimátorů je výška základy, která je vůbec nejnižší ze všech pistolových kolimátorů Holosun. Díky tomu může střelec bez problémů využít pevná mířidla pro střelbu. 

12 různých modelů

Součástí EPS série je hned 12 různých kolimátorů, ze kterých můžete vybírat. Díky tomu si na své přijde prakticky každý. Podle velikosti se kolimátory dělí do kategorie se standardní šířkou závěru a na podskupinu CARRY, která najde uplatnění u SLIM zbraní s jednořadým zásobníkem. 

V nabídce najdete modely se solárním panelem. V tomto případě si můžete užívat výhody spojené s automatickou regulací jasu obrazce. V případě dobrých světelných podmínek lze navíc tímto způsobem kolimátor napájet. 

Jakou velikost tečky si vybrat?

Při výběru vhodného kolimátoru nezapomeňte zohlednit také velikost tečky. Modely bez přepínatelné osnovy jsou k dispozici s velikostí tečky 2 MOA nebo 6 MOA. U modelu MRS (Multi Reticle System) jsou dostupné pouze s tečkou 2 MOA a obrazcem 32 MOA. 

Ale jakou velikost tečky si tedy vybrat? V tomto ohledu se rozhodujte podle toho, k čemu budete kolimátor typicky používat. Při pohotové střelbě na kratší vzdálenost oceníte velikost tečky 6 MOA. Při sportovní střelbě na delší vzdálenosti se naopak bude hodit spíše velikost tečky 2 MOA. 

Jakou barvu diody zvolit

U nejnovějších EPS kolimátorů se setkáte s červenou a zelenou barvou diody. Zelená barva je dobře viditelná i na sněhu nebo při vysokém kontrastu. Naopak červená barva může být v některých situacích přehlédnutelná. Problémy nastávají především na sněhu nebo při svitu ostrých slunečních paprsků. 

S jakými zbraněmi jsou kompatibilní?

Footprint série EPS vychází z řady kolimátorů HS/HE407K a 507K. Vzhledem k tomu je tedy lze použít na zbraně:

  • CZ P-10 OR,
  • Glock MOS full size,
  • nebo Glock 43 a 48 (s použitím podložky RMSc).

Pokud náhodou disponujete jinou zbraní, je třeba hledat shodu s kolimátory SHIELD kompatibilní s RMS platformou.

Využijte 10% slevu na nové kolimátory

Kolimátory z řady EPS si již teď můžete objednat v našem e-shopu. S použitím slevového kódu EPS vám na objednávku poskytneme 10% slevu. 

Upozornění na nové články v blogu

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články v blogu po dobu max. 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv. Jak vaše údaje chráníme »

Chci vědět víc »

© FoxCam s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby