SLEVA 10 % na plně digitální zaměřovač DRS NVision s kódem DRSNV (použijte v pokladně). Jen do konce května!

Autorizovaný prodejce

Zbrusu nové EPS kolimátory jsou tady + SLEVA 10 %

Poslední dobou nám chodí spousta dotazů na to, kdy konečně naskladníme nové EPS kolimátory. A čekání je u konce. Právě teď totiž můžete začít tyto modely předobjednávat, navíc s 10% slevou.

Co je pro EPS kolimátory charakteristické

EPS série přináší celkem 12 modelů. V této široké paletě modelů si proto jistě vybere každý. Základní myšlenkou této série bylo vyvinout velmi malý a přitom robustní kolimátor, čehož bylo dosaženo díky uzavřené konstrukci. Kromě toho byla pozornost věnována také tomu, aby měly jednotlivé kolimátory nízkou základnu a aby byla v 99 % případů zaručena kompatibilita s otevřenými mířidly.

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEK: Průvodce výběrem kolimátorů: jaký model zvolit, aby vám maximálně vyhovoval?

Jak se v sérii EPS zorientovat

Jednotlivé kolimátory ze série EPS se dělí podle velikosti. Dále pak podle toho, zda disponují solárním panelem, nebo ne. A nakonec je třeba si všímat rozdělení dle velikosti tečky.

Rozdělení dle velikosti

Celá série EPS se dělí na kolimátory: se standardní šířkou závěru a na podskupinu CARRY, která je užší a je určena pro SLIM zbraně s jednořadým zásobníkem (GLOCK 43 a 48 a jiné).

Solární panel: ano, nebo ne?

Dále je možné koupit EPS s označením MRS (Multi Reticle System) a se solárním panelem, který přináší výhody automatické regulace jasu obrazce a dokáže za dostatečných světelných podmínek kolimátor napájet.

Rozdělení dle velikosti tečky

Základní modely kolimátorů EPS, tedy bez přepínatelné osnovy, je možné zakoupit s velikostí tečky 6 MOA nebo 2 MOA. Modely MRS jsou dostupné pouze s tečkou 2 MOA a obrazcem 32 MOA.

Velikost tečky 6 MOA je přitom vhodná na skryté nošení, kde předpokládáme pohotovou střelbu na kratší vzdálenosti (defense). U tečky 2 MOA a v případě modelu MRS předpokládáme použití při disciplínách a sportovní střelbě na větší vzdálenosti.

S jakým typem zbraní jsou kolimátory kompatibilní

EPS série používá stejný footprint jako modely 407K/507K. Pokud tedy vlastníte SLIM zbraň s jednořadým zásobníkem, kompatibilní se systémem SHIELDU RMS, můžete použít montážní destičku RMSc.

Pro P-10 OR nebo GLOCKY 17/19 a další zbraně můžete využít destičky HE509T CZ P-10 OR nebo HS407K/HS507K Glock MOS.

Pokud vlastníte jinou zbraň, která zde není uvedena, je třeba hledat shodu s kolimátory SHIELD kompatibilní s RMS platformou.

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEK: Jak namontovat destičku pro RMSc platformu

Poznejte celou nabídku kolimátorů

V naší nabídce najdete tyto základní modely bez solárního panelu a přepínatelného obrazce.

SLEVA 10 % v předprodeji! Použijte slevový kód EPS.

Tečka 6 MOA klasická široká verze

V této kategorii na vás čekají kolimátory s robustní a velmi malou konstrukcí, které jsou určené pro full size zbraně. Tečka o velikosti 6 MOA zajistí rychlé míření. Vybrat si můžete buď uzavřený pistolový micro kolimátor Holosun EPS RD 6 MOA, nebo uzavřený pistolový micro kolimátor Holosun EPS GR 6 MOA.

Tečka 6 MOA CARRY verze pro SLIM zbraně

Součástí této kategorie jsou kolimátory určené pro SLIM zbraně. Tečka o velikosti 6 MOA se stejně jako v předchozím případě postará o rychlé míření. Vybírat můžete mezi uzavřeným pistolovým micro kolimátorem Holosun EPS CARRY RD 6 MOA a Holosun EPS CARRY GR 6 MOA.

Tečka 2 MOA klasická široká verze

Tato varianta cílí na majitele full size zbraní, pro které je dostačující tečka o velikosti 2 MOA. V nabídce najdete Holosun EPS GR 2 MOA se zelenou barvou osnovy a Holosun EPS RD 2 MOA s červenou barvou osnovy.

Tečka 2 MOA CARRY verze pro SLIM zbraně

Alternativou k předchozí kategorii jsou modely CARRY určené pro SLIM zbraně. Tečka o velikosti 2 MOA je totožná, stejně tak jsou dostupné dvě varianty barvy osnovy. Holosun EPS CARRY RD 2 MOA sází na červenou, Holosun EPS CARRY GR 2 MOA poté na zelenou barvu osnovy.

MRS verze

Kolimátory s označením MRS (Multi Reticle System) pro full size zbraně jsou dostupné ve dvou variantách s tečkou o velikosti 2 MOA. Holosun EPS MRS RD disponuje červenou tečkou, Holosun EPS MRS GR pracuje se zelenou tečkou.

MRS verze CARRY

A konečně poslední kategorií jsou kolimátory Holosun MRS verze CARRY, které cílí na majitele SLIM zbraní. O rychlé zamíření se postará tečka o velikosti 2 MOA + 32 MOA obrazec. Vybírat můžete ze dvou variant: Holosun EPS CARRY MRS RD a Holosun EPS CARRY MRS GR.

Zjistěte o kolimátorech více

Kompletní nabídku nejnovějších kolimátorů najdete už teď v našem e-shopu. Jednotlivé modely si můžete předobjednat. S použitím slevového kódu EPS vám na objednávku poskytneme 10% slevu.

Upozornění na nové články v blogu

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články v blogu po dobu max. 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv. Jak vaše údaje chráníme »

Chci vědět víc »

© FoxCam s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby